Karikavõistluste avamängus lähevad vastamisi Pärnu Spordikool ja Tartu Ülikool/Bigbank

Tänavused naiste karikavõistlused algavad teisipäeval, kui Pärnus kohtuvad Pärnu Spordikool ja Tartu Ülikool/Bigbank. Nimetatud paar peab kaks mängu ja võitja pääseb veerandfinaali. 

Kuna tänavu osaleb naiste karikavõistlustel 10 võistkonda, pääsesid kuus naiskond veerandfinaali ja neli püüavad sama kaugele jõuda läbi eelringi. Esimesest ringist alustavad kahel eelmisel hooajal esiliigas triumfeerinud, kuid tänavu Meistriliigas osalev Pärnu Spordikool ja Tartu Ülikool/Bigbank, kelle avamäng leiab aset 26. septembril kell 19 Pärnu Spordihalli II väljakul. Tartu Ülikooli spordihoones toimuv korduskohtumine algab 15. oktoobril kell 14. Nimetatud paari võitja läheb veerandfinaalis vastamisi tiilikaitsja TalTechiga. Eelringist alustavad ka TBD Pharmatech/Kastre ja Viimsi/Tallinna Ülikool, paari võitja läheb veerandfinaalis kokku eelmise hooaja finalist Viljandi Metalliga.

Ülejäänud kaks veerandfinaalpaari moodustavad Dorpat/Tartu vald/TKSK ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi ning Audentese SG/Noortekoondis ja Rae Spordikool/VIASTON.

 

Naiste karikavõistluste ajakava ja tulemused on leitavad SIIN 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: