Tartu Ülikool/Bigbank võitis Famila/Võru Võrkpalliklubi vastu ka teise mängu

Naiste Meistriliigas kohtusid teist päeva järjest Tartu Ülikool/Bigbank ja Famila/Võru Võrkpalliklubi. Kui eile jäi Võru naiskond geimivõiduta, siis täna võideti üks geim.

Tartu Ülikooli spordihoones toimunud kohtumise avageim kuulus 27:25 tulemusega võõrustajatele. Teises geimis jäid tartlannad peale 25:17 tulemusega, asudes kohtumist 2:0 juhtima. Kolme geimiga vastasseis ei piirdunud, kui võrulannad vähendasid kolmanda geimi 25:19 paremusega kaotusseisu minimaalseks. Neljandas geimis oli taaskord edukam kodusvõistkond, kes saavutas 25:23 geimivõiduga 3:1 (25, 17, -19, 23) mänguvõidu.

Kui eilses mängus kogus Ingris Suvi võitjate poolel 26 punkti, siis täna panustas Suvi võitu 21 punkti, jäädes seejuures 11-ga plussi. 21 punkti kogus ka Annabel Huik, 15 punkti lisas Helerin Hansman ja 10 Katariina Vengerfeldt. Eliise Hollas tõi Võru naiskonnale 22 (+18), Mari-Liis Graumann 18, Haide Haring 10 ja Salme Adeele Hollas samuti 10 punkti.

Mõlemad naiskonnad lahendasid rünnakuid 33-protsendiliselt, blokis jäi nelja punktiga (12-8) ja pallingul kolmega (13-10) peale Tartu esindus. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Teise järjestikuse võidu teeninud ja kuus punkti noppinud Tartu Ülikool/Bigbank tõusis turniiritabelis teiseks, Famila/Võru Võrkpalliklubi jätkab kahe punktiga viiendal kohal. Naiste Meistriliiga jätkub järgmisel nädalavahetusel.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.