Karikavõistluste avamängu võitis Tartu Ülikool/Bigbank

Tänavuste naiste karikavõistluste avamängus alistas võõrsil mänginud Tartu Ülikool/Bigbank kahel eelmisel hooajal esiliigas triumfeerinud, kuid tänavu Meistriliigas osaleva Pärnu Spordikooli, jättes eelringi avavaatuses võõrustajad geimivõiduta. Korduskohtumine toimub 15. oktoobril.

Esimeses geimis kogusid võõrustajad 17 ja teises 18 punkti. Ühepoolseimaks kujunes kolmas geimi, milles kodupubliku lemmik saavutas vaid 10 punkti, leppides seega 0:3 (17:25, 18:25, 10:25) kaotusega. Kohtumise statistika hetkel kättesaadav ei ole.

Karikavõistluste veerandfinalist selgub kahe mängu kokkuvõttes, Tartu Ülikooli sporidhoones toimuv korduskohtumine algab 15. oktoobril kell 14. Pärnu võistkond peab veerandfinaali jõudmiseks korduskohtumises saavutama 3:0 või 3:1 võidu ja olema parem ka kuldses geimis. Tartu esindusele piisab edasipääsuks kahest geimivõidust.

Nimetatud paari võitja läheb veerandfinaalis kokku eelmise hooaja karikavõitja TalTechiga. Eelringist alustavad ka TBD Pharmatech/Kastre ja Viimsi/Tallinna Ülikool, paari võitja läheb veerandfinaalis kokku eelmise hooaja finalist Viljandi Metalliga.