Kaotusseisu jäänud TalTech jätkab võidulainel

TalTech jätkab naiste Balti liigat kaotuseta, kui täna võeti üheksas järjestikune võit. Tartu Ülikool/Bigbank leppis napi kaotusega.

Kodusaalis mänginud TalTech jäi avageimis RSU/MSG võistkonna vastu 14:18 ja 18:21 kaotusseisu. Kuigi Eesti võistkonnal õnnestus mänguseis 22:22 viigistada, siis kolm järjestikust punkti tagasid geimivõidu Läti naiskonnale. Rohkem TalTech ennast üllatada ei lubanud, võites teise geimi 25:18, kolmanda 26:24 ja neljanda 25:13 tulemusega, saavutades seega 3:1 (22:25, 25:18, 26:24, 25:13) mänguvõidu.

Kolmandas  geimis kaheksa punktiga säranud Marily Lass rõõmustas kodupublikut 21 punktiga. Pluss-miinus arvestuses oli Lassi kasutegur +15 mängu parim. Nette Peit lisas TalTechi edusse 14, Eliisa Peit 13 ja Kätriin Põld 11 punkti.

Võitjad lahendasid 42-protsendilise servi vastu võtu juures rünnakuid 37-protendiliselt, lätlannade vastuvõtt oli 26% ja rünnak 28%. Blokipunkte kogunes võõrustajatele kümme ja külalistele seitse. Kohtumise kordus asub siin.

Esikohal jätkaval TalTechil on koos 26 punkti, edestades lähimat jälitajat Kaunase VDU-d  viie punktiga. Turniiritabeli kaheksas naiskond RSU/MSG on teeninud 11 punkti.

Tartu Ülikool/Bigbank lisas tabelisse ühe punkti, kui koduväljakul tuli tunnistada Riia Võrkpallikool/LU 3:2 (14:25, 25:13, 18:25, 25:21, 15:11) paremust. Mängu statistika avalik ei ole, kuid kordus on leitav siin.

Viiendalt kohalt kuuendaks langenud Tartu Ülikool/Bigbank on saavutanud 14 punkti, Riia Võrkpallikool/LU on 18 punktiga kolmas.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN