Kandimaa ja Põldma piirdusid U19 MMil kvalifikatsiooniga

Türgis Izmiris toimuvatel U19 vanuseklassi rannavõrkpalli maailmameistrivõistlustel piirdusid Eestit esindavad Lill Kandimaa ja Liisa Põldma kvalifikatsiooniturniiriga. 

Eesti duo alustas MMi kvalifikatsiooni teisest ringist, kus mindi vastamisi ameeriklannade Sophie Kubiaki – Bailey Showalteriga. Kuigi eestlannad andsid kõva lahingu, teenides mõlemas geimis 19 punkti, võtsid võidu siiski vastased ja sellega sai Eesti paari turniir ka läbi. Alagrupiturniirile pääsemiseks olnuks vaja alistada kaks vastast.

Kokku mängis kvalifikatsiooniturniiril 20 paari, neist põhiturniirile ehk 32 sekka pääses vaid neli.

Vaata ajakava ja tulemusi. 

Turniiri eel:

Kandimaa ja Põldma treener Jaanika Jakobson loodab MMilt oma võimetele vastavat tegutsemist. “Koos on tüdrukud treeninud terve suve. Sel perioodil, mil paarilised saalikoondisega tegutsesid, mängisid nad koos nii Eesti noorte kui täiskasvanute etappe, seega usun, et kokkumänguga probleeme ei ole,” ütles Jakobson.

“Ootan tüdrukutelt oma võimetele vastavat mängu. Lillel on nüüd ka üks suure turniiri kogemus all (U18 EM-toim), mistõttu usun, et tüdrukud suudavad sellel võistlusel osalemist pingevabalt võtta küll,” lisas treener.

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: