Finaalseerias viigiseisu jalule seadnud BMF/Rakvere VK lõpetas Tallinna Ülikooli imelise seeria

Meeste esiliigas on kahe finaalmängu järel seis tasakaalus, kui BMF/Rakvere Võrkpalliklubi viigistas 3:1 paremusega Tallinna Ülikooli üle kahe võiduni mängitava seeria. Tallinna Ülikooli jaoks oli tegemist tänavuse hooaja esimese kaotusega.

Finaalseeria mõlemad kohtumised on lõppenud koduvõistkonna kaotusega – Tallinna Ülikool võitis möödunud nädalal toimunud esimese mängu Rakveres 3:0 (25:23, 25:22, 25:19) resultaadiga ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi tänase teise vastasseisu Tallinna Ülikooli spordisaalis 3:1 (21:25, 26:24, 25:22, 25:23) lõpptulemusega.

Seejuures oli enne tänast kõik 27 mängu võitnud Tallinna Ülikoolil hea võimalus tiitlist vaid ühe geimivõidu kaugusele jõuda, kui teises geimis omati 24:22 eduseisus kaht geimpalli. Otsustav kolmas vastasseis toimub juba homme, kui Tallinna Ülikooli spordisaalis pannakse pall mängu kell 12.