Famila/Võru Võrkpalliklubi on ühe jalaga karikavõistluste poolfinaalis

Pühapäeval tehti algust naiste karikavõistluste teise veerandfinaalseeriaga, kus mängivad Tallinna Ülikool ja Famila/Võru Võrkpalliklubi. Seeria avamängus näitas kindlamat mängu Võru esindus.

Koduvõistkond Tallinna Ülikool jäi esimeses geimis külalistele alla 19:25 ja teises 17:25 tulemusega. Kolmandas geimis võõrustajaid 25:18 tulemusega võitnud Võru naiskonnale läks seega kirja 3:0 (19, 17, 18) võit.

14 punktiga tõusis võitjate resultatiivseimaks Eliise Hollas, kes kogus rünnakul 9 (64%) ja blokis viis punkti. Mari-Liis Graumann lisas 13 ja Salme Adeele Hollas 11 punkti. Tallinna Ülikooli parim oli 16 punkti toonud Kaisa Õunpuu, kes lõi koguni 8 serviässa. Nora Lemberi arvele kanti 11 punkti.

Võitjad jäid blokis peale kuue (8-2) punktiga, pallingul omakorda seitsmega (12-5) Tallinna Ülikool. Rünnakuid realiseeris TLÜ 53-protsendilise pallingu vastuvõtu juures 27-protsendiliselt. Võru võistkonna vastuvõtt oli 49% ja rünnak 44%.

Kahemängulise seeria, mille võitja läheb poolfinaalis kokku tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse’iga, korduskohtumise aeg selgunud ei ole. Teisel tabelipoolel mängivad veerandfinaalis Gerardo’s Toys/Neemeco ja Audentese SG/Noortekoondis, avamäng lõppes Audentese SG /Noortekoondise 3:1 võiduga. Uuesti kohtutakse 26. oktoobril kell 19.45 Audentese Spordihoones. Nimetatud paari võitja läheb poolfinaalis kokku Tartu Ülikool/Bigbankiga.