Rahvusnaiskonna treeningud Paides ja Tartus on treeneritele avatud

Eesti naiste koondis treenib suve teises pooles Paides ning Tartus. Kõik naiskonna treeningud on treeneritele avatud. 

14.-31. juulini treenitakse Paides, seejärel kolitakse 1. augustil Tartusse, kus treenitakse kuni 7. augustini.

Tartus peetakse 5. ja 6. augustil ka kontrollmängud Soomega. Hetkel treenib Paides koos 26 mängijat, Tartusse läheb koondis 16-17 mängijaga.

Juba juunis olid Tallinnas töös noored ja ka mõned kogenumad koondislased. Peatreener Lorenzo Micelli sõnul on tehtud töö vilja kandnud ja noored sammu edasi teinud. “See seltskond on rahvusnaiskonna tulevik ja peame neile järk-järgult nö suurt võrkpalli tutvustama. Oleme tehnilistele detailidele väga palju tähelepanu pööranud ja loodan, et teatud asjad ka kinnistuvad ja juulis ja augustis saame juba siit edasi minna. Ja loodan, et nad ka klubides sama joont hoiavad ja õpitut kasutavad. Ma kutsun siinkohal ka kõiki Eesti noortetreenereid meie trennidesse Paides ja Tartus,” sõnas peatreener.

Treeneritel, kes soovivad naiskonna treeninguid külastada, palume ühendust võtta koondise mänedžeri Mihkel Sagariga: mihkel@volley.ee või telefonil 5690 2104.

Paide laagris treenitakse koosseisus: Julija Mõnnakmäe, Karolina Kibbermann, Häli Vahula, Kaili Laanemets, Nette Peit, Kristiine Miilen, Silvia Pertens, Hanna Pajula, Dzintra Lember, Eva Liisa Kuivonen, Sonja Siimson, Maren Mõrd, Nora Lember, Liis Kullerkann, Eliise Hollas, Laura Parts, Liisbet Pill, Katariina Vengerfeldt, Jade Šadeiko, Kertu Laak, Ave Kuusk, Kadi Kullerkann, Ingris Suvi, Merilin Paalo, Kadri Kangro, Janelle Leenurm.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: