Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK võitis esimese veerandfinaalmängu

Pühapäeval tehti algust naiste esiliiga esimese veerandfinaalseeriaga, kus poolfinaalkohta püüavad põhiturniiril neljandaks tulnud Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK ja viienda koha hõivanud Saaremaa.

Kodusaalis mänginud Saaremaa kaotas esimese geimi 16:25 ja teise 15:25 tulemusega, misjärel võideti kolmas geim 25:20 resultaadiga. Neljandas geimis olid taaskord paremad külalised, kellele läks 25:17 geimivõiduga kirja 3:1 (25:16, 25:15, 20:25, 25:17) mänguvõit. Põhiturniiri omavahelistes mängudes võttis Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK võõrsil 3:2 ja kodusaalis 3:1 võidu.

Seeria korduskohtumine on kavas 5. märtsil kell 15 Tartu Katoliku Spordiklubis. Saaremaa peab poolfinaali jõudmiseks võtma teises mängus 3:0 või 3:1 võidu ja seejärel olema parem ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad koha nelja parema hulgas Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK võistkonnale.

Põhiturniiri kuues Kastre Vald ja kolmas Gerardo`s Toys/Neemeco alustavad veerandfinaalseeriat 12. märtsil kell 16.30 Tartus. Seeria kordusmäng toimub 13. märtsil kell 19 Tallinnas. Põhiturniiri võitja Peetri Võrkpalliklubi ja teine Pärnu Spordikool pääsesid otse poolfinaali.