Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK ja Gerardo`s Toys/Neemeco mängisid ennast poolfinaali

Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK võitis naiste esiliiga veerandfinaalseerias teistkordselt Saaremaa, kindlustades koha nelja parema hulgas. Poolfinaali jõudis ka Gerardo`s Toys/Neemeco.

Kuressaares peetud veerandfinaalseeria avamängu 3:1 tulemusega võitnud Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK oli parem ka teises mängus, kui kodupubliku rõõmuks võeti 3:0 võit. Esimeses geimis jäi põhiturniiri neljas Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK peale 25:22 tulemusega. Teises geimis kogus põhiturniiril viiendaks tulnud Saaremaa 15 ja kolmandas samuti 15 punkti, tunnistades seega koduvõistkonna 3:0 (25:22, 25:15, 25:15) paremust.

Edasipääsu kindlustas ka Gerardo`s Toys/Neemeco (põhiturniiri 3.), võites koduväljakul peetud korduskohtumises 3:2 (14:25, 25:22, 25:13, 20:25, 15:11) resultaadiga Kastre Valda (6.). Avamängu võitis Gerardo`s Toys/Neemeco 3:1 resultaadiga. Põhiturniiri võitja Peetri Võrkpalliklubi ja teine Pärnu Spordikool pääsesid otse poolfinaali.

Finaalkoha eest mängivad Peetri Võrkpalliklubi ja Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK ning tiitlikaitsja Pärnu Spordikool ja Gerardo`s Toys/Neemeco. Poolfinaalseeriad koosnevad sarnaselt veerandfinaalseeriatele kahest mängust. Poolfinaalidest pääsevad finaali kaks võitu saavutanud võistkonnad või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis rohkem punkte kogunud naiskonnad. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim. Saaremaa ja Kastre Vald selgitavad omavahel viienda-kuuenda koha omaniku, Sparta lõpetas hooaja seitsmenda kohaga.