BARRUS/Võru Võrkpalliklubil kadus kaotusega võimalus jõuda veerandfinaali

Neljapäeval selgus naiste Meistriliigas viimane veerandfinalist, kelleks osutus Pärnu Spordikool.

Võõrsil TBD Pharmatech/Kastrega kohtunud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi vajas kolme võidupunkti, et hoida unistust veerandfinaalist elus. Esimese geimi järel tundus, et võrulannad on heas hoos ja täidavad ülesande, kuid lõpuks lepiti 2:3 (25:14, 16:25, 27:25, 10:25, 4:15) kaotusega.

Kairin Tammel tõi võitjatele 19 (+14), Lisette Loos 13, Grete Jürgenson 12, Lisethe Kruus samuti 12 ja Mia Marta Miller 10 punkti. Kaotajate poolel oli 15 (+13) punktiga parim Haide Haring. Kodusaalis mänginud TBD Pharmatech/Kastre oli selgelt parem rünnakul, kui punktiks löödi 47% tõstetest. Võrulannade sama näitaja oli 29%.

Põhiturniiri viienda kohaga lõpetanud TBD Pharmatech/Kastre kogus 22 punkti, 11. veebruaril Viljandi Metalli vastu põhiturniiri lõpetav BARRUS/Võru Võrkpalliklubi on  üheksandana kogunud neli punkti, kuid kaheksandal kohal paiknevat Pärnu Spordikooli (9 punkti) Võru esindus viimase mänguga enam kinni püüda ei saa. Põhiturniiri viimane mäng algab Viljandi spordihoones 11. veebruaril kell 18.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN