Aadu Luukase karikavõistlused: TalTech asus veerandfinaali Tallinna Ülikooli vastu juhtima

Täna toimus Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaali esimene mäng TalTechi ja esiliigaklubi Tallinna Ülikooli vahel ning kindla 3:0 (25:13, 25:18, 25:18) võidu võttis TalTechi meeskond.

Korduskohtumine peetakse 9. novembril kell 19.00 TalTechi spordihoones.

TalTechi edukaim oli täna 18 punktiga (+15) Kevin Saar, 13 punkti (+7) panustas Rasmus Meius ja 12 (+8) Matej Šmidl. Esimest korda käis TalTechi eest sel hooajal platsil nende uusim täiendus, libero Alari Saar (vastuvõtt 67%).

TalTechi vastuvõtt oli 56%, rünnakuid lahendati 62-protsendiliselt, blokipunkte saadi 8 nagu ka servipunkte (eksiti 12 pallingul).

Tallinna Ülikooli poolel kogus Karl Maidle 9 (+0) punkti, Sander Steinberg lisas 6 punkti (-4). Tallinna Ülikooli vastuvõtt oli 54%, rünnak 37%, blokipunkte kogunes 2 ja servil ei löödud ühtegi ässa ja eksiti 12 servil.

Selle paari võitja kohtub poolfinaalis Tallinna Selveri ja Viljandi Võrkpalliklubi vahelise veerandfinaali võitjaga. Avamängu võitis 3:0 Selver.

Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis loetakse esimesena punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.