COOLBET Pärnu ja Põltsamaa ei suutnud eduseisu võiduks vormistada

Meeste esiliiga tänane võistluspäev kujunes põnevaks, kui neljast mängust kahes selgus võitja viiendas geimis.

Eile esimese võidu saavutanud COOLBET Pärnu oli täna lähedal teisele järjestikusele võidule, kui kahe geimi järel jõuti võidust ühe geimi kaugusele, kuid lõpuks jäädi kodupubliku ees 2:3 (25:22, 25:23, 23:25, 16:25, 8:15) tulemusega alla Selver Tallinn Spordikoolile.  Kodusaalis pidi kaotusega leppima ka Põltsamaa Võrkpalliklubi, jäädes haaravas kohtumises 2:3 (25:17, 25:19, 25:27, 24:26, 18:20) resultaadiga alla  Danpower/Võru Võrkpalliklubile.

Ülejäänud kaks mängu lõppesid koduvõistkonna paremusega. EMÜ/Structura võitis 3:1 (26:24, 32:30, 20:25, 29:27) EstNor/Kiili ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:1 (25:11, 21:25, 25:23, 25:22) IMsport/Türi. Mihkel Hiielaid tõi EMÜ/Structurale 15 ja Joosep Vihandi EstNor/Kiilile 14 punkti. Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud mängu kordust saab vaadata siin.

Lähimatest jälitajatest ühe mängu enam pidanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi tõusis uueks tabelijuhiks, olles nelja kohtumisega kogunud 10 punkti. Tallinna Ülikool ja Advokaadibüroo Premium/Rae vald on kogunud maksimaalsed üheksa punkti, Audentese SG/Noortekoondis paikneb kaheksa punktiga neljandal kohal. 18. oktoobril kell 19 võõrustab Audentese SG/Noortekoondis Tallinna Ülikooli.