23. juunil toimub Tamsalus 21. perevõrkpalliturniir

23. juunil toimub Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel XXI Tamsalu perevõrkpalliturniir, millest võtavad osa perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud on ka segavõistkonnad). Turniiri juhend on leitav alljärgnevalt. 

 

Turniiri juhend:

Üldinfo

Osalema on kutsutud perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud ka segavõistkonnad), kelle mängijad on sugulased ja kannavad sama perekonnanime või on omanud sama neiupõlvenime. Osalemisõigus on ka sama neiupõlvenimega naissoost perekonnaliikme lastel. Võistkonna suurus on vähemalt kuus mängijat. Toetatakse mõtet, et igas võistkonnas võiks platsil olla vähemalt üks naismängija. Ülesandmisleht saata koos eelregistreerimisega, millel on näidatud võistkonnaliikmete nimi, sünniaasta ja sugulusaste.

 

Aeg ja koht
23. juunil Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel. Avamine ja mängude algus kell 11, finaalid ca kell 15-17. Järgitakse spordivõistluste korraldamise juhendit alates 31. maist. Vihma korral turniiri ei toimu.

Osavõtutasu: 50 eurot võistkonna kohta eelregistreerimisel kuni 20.06.2021. Hilisema registreerimise korral 60 eurot.

Eesmärk
Turniir korraldatakse jaanipühade sportlikuks sisustamiseks, kohaliku ja Eesti võrkpallielu elavdamiseks ning sportlike perekondade ühistegevuseks.

Mängusüsteem
1. Mängitakse turniirisüsteemis.
2. Mängu võitja selgub paremana kolmest geimist.
3. Turniiri (vajadusel alagrupi) paremusjärjestus selgub võidetud mängude alusel. Võrdse geimide ja punktide suhte korral kahe võistkonna vahel saab määravaks omavahelise kohtumise tulemus. Võrdse võidetud mängude arvu korral kolme ja enama võistkonna vahel otsustab võistkondade vahelise paremuse üldine geimide suhe, seejärel üldine punktide suhe.
4. Sõltuvalt osalejatest võib mängusüsteemis olla väiksemaid täiendusi (nt. naismängijate ründelöögi sulustamise keeld meeste poolt jms).

Kontakt ja eelregistreerimine
Ruudo Annus, e-post: ruudo.annus@gmail.com, tel: 56 98 55 27

 

2020. aasta turniir pakkus palju emotsioone

Vaatamata kurjale koroonale õnnestus ka möödunud aastal ära pidada üks vägev perevõrkpalli turniir jaanilaupäeval Tamsalu kooli õueväljakutel. Kohal oli viis võistkonda: korraldajapere Annus, perekond Orav, perekond Usin, perekond Stamm ja kohalik Tamsalu võistkond.

Võistluste pidulik lipuheiskamine tehti ülesandeks kõikidel 20 aastal toimunud võistlustel kaasa mänginud Heiti Annusele, kes tähistas möödunud aastal oma 80. sünnipäeva. Vanaonu julgestuseks oli sini-must-valge heiskamisel kaasas aasta võrkpallimängu harjutanud Roosi (10), kes aitas kogu võistluste vältel sekretäritööd teha. Võistluste innustavad avasõnad lausus Tapa vallavanem Riho Tell, kellel oli kõikidele perekondadele kingituseks uhke raamat „Tapa vald muiste ja nüüd“. Kogu sekretariaaditööd juhtis Malle Annus ja peakohtunikuks oli Ülo Õuekallas. Võistlustelt puudus seekord legendaarne võrkpallikohtunik Hillar Karm, kes oli taastumas puusaoperatsioonist.

Võitjateks nagu Võnnu lahinguski, ikka võidupühale kohaselt, eestlased ja paremusjärjestus oli: Usinad, Stammid, Annused, Oravad ja Tamsalu kohalik võistkond. Kuuma lõõskava päikese all võrkpalli mängimine ning hiljem korraldajate soovitusel Porkuni järves ujumas käimine, seega perega koos veedetud kvaliteetaeg, jääb tükiks ajaks meelde.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: