Viljandi neiud ja Neemeco noormehed alustasid U20 vanuseklassi Eesti meistrivõistlusi võiduga

Kui viimastel aastatel on noorte U20 vanuseklassi Eesti meistrid selgunud kuue võistkonna finaalturniiril, siis tänavused medalid mängitakse välja play-off süsteemis.

Neidude veerandfinaalis osalevad: Viljandi Spordikool/VilVol, Pärnu Spordikool, Olerex Tartu I, Võru Spordikool, Rae Spordikool, Rakvere Spordikool, Selver Tallinn Spordikool I ja Võrkpalliklubi Täht Tallinn.

Esimene veerandfinaalmäng toimus 15. veebruaril, kui kodusaalis mänginud Pärnu kaotas 0:3 (15:25, 18:25, 13:25) Viljandi võistkonnale. 20. veebruaril kell 17.30 kohtuvad Lilleküla Gümnaasiumis Täht ja Selver, 21. veebruaril kell 17.45 Rakvere Spordihoones Rakvere ja Rae ning 21. veebruaril kell 18 Võru spordihallis Võru ja Tartu.

Veerandfinaalidest pääsevad edasi võistkonnad, kes võidavad mõlemad mängud või võrdsete võitude korral suurema punktide arvuga võistkonnad. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Noormeeste veerandfinaalis mängivad: Olerex Tartu I, Spordiklubi Tats/Rae Spordikool, Võrkpalliklubi Täht Tallinn, Neemeco Gerardo’s Toys/Kohila vald, Põltsamaa Spordikool, Rakvere Spordikool, Tartu SS Kalev ja Selver Tallinn Spordikool I.

Esimestena alustasid kahemängulist veerandfinaalseeriat Täht ja Neemeco, kui täna Lilleküla Gümnaasiumis peetud kohtumises leppis Täht 1:3 (25:15, 23:25, 19:25, 22:25) kaotusega. 21. veebruaril kell 19.15 lähevad NET spordihallis vastamisi Olerex Tartu ja Tats. 5. märtsil kell 19.30 kohtuvad Kõrveküla spordihoones Tartu SS Kalev ja Selver ning 6. märtsil kell 18 Põltsamaa Felixhallis Põltsamaa ja Rakvere.

Noormeeste veerandfinaalseeriad koosnevad sarnaselt neidude turniirile kahest mängust.

Neidude ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning noormeeste ajakava ja tulemused SIIN