Viljandi Metall avas viiendal katsel punktiarve

Kui tänane esimene naiste Meistriliiga mäng pakkus tasavägise viiegeimilise lahingu, siis teine osutus ühepoolseks. Võiduni jõudsid TalTech/Tradehouse ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi.

Võistluspäeva avasid kodusaalis mänginud Viljandi Metall ja tiilikaitsja TalTech/Tradehouse. Kolme geimi järel juhtima pääsenud Viljandi võistkond kahes järgnevas enam TalTechi üle mängida ei suutnud, leppides 2:3 (25:11, 9:25, 25:19, 12:25, 11:15) kaotusega.

Võitjate poolel osutusid resultatiivseimateks Ethel Uibo ja Dzintra Lember, kes kogusid 14 punkti. Eliisa Peit lisas 11 (+9) puntki. Kelly Metsamärt tõi koduvõistkonnale kasuteguri +10 juures 17 punkti.

Jüri Spordihoones peetud kohtumises kodupublik Rae Spordikool/VIASTONi geimivõidule kaasa elada ei saanud, kui külla sõitnud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi võttis kindla 3:0 (25:20, 25:16, 25:18) võidu. Võõrustajad jäid hätta Salme Adeele Hollase rünnakute pidurdamisega, kui Hollas sai 23 tõstet ja reaaliseeris neist 15 (65%). Lisaks tõi üleplatsimängijaks tõusnud Hollas ka kaks blokipunkti ja näitas kohtumise parimat kasutegurit +15. Hanna-Liisa Ilvese arvele kanti 12 ja Anett Hollase kontosse 10 punkti.

Merili Kõrvel rõõmustas kodupublikut 15 ja Hanna Pajula 13 punktiga. Võitjad näitasid head pallinu vastuvõttu 49% ja rünnakut 46%, kaotajate samad näitaajd olid 31% ja 32%. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Mängu videokokkuvõte koos treenerite kommentaaridega:

12 punkti saavutanud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi hoiab turniiritabelis kolmandat kohta, Rae Spordikool/VIASTON jätkab kuue punktiga viiendal kohal. Viiest mängust teise võidu võtnud TalTech/Tradehous paikneb nelja punktiga kuuendal kohal, viiendal katsel punktiarve avanud Viljandi Metall on kaheksas.

Pühapäeval võõrustab turniiritabeli seitsmes TBD-Biodiscovery Tartu kell 15 algavas vastasseisus Viljandi Metalli ja Rae Spordikool/VIASTON kell 16 algavas mängus Tartu Ülikool/Bigbanki. Esimese mängu otseülekanne on nähtav SIIN ja teine SIIN.