Viimsi/Tallinna Ülikool kodusaalis punktilisa ei teeninud

Naiste Meistriliiga põhiturniir on jõudnud lõpusirgele, kui toimumata on kaks mängu.

Kolmapäeval pidasid enda viimase mängu Viimsi/Tallinna Ülikool ja Rae Spordikool/VIASTON, kes selgitasid võitja nelja geimiga. Kaks esimest geimi kaotanud, kuid kolmanda enda kasuks kallutanud Viimsi/Tallinna Ülikool leppis lõpuks 1:3 (19:25, 23:25, 25:22, 21:25) kaotusega.

Kui kodusaalis mänginud Viimsi/Tallinna Ülikooli ridades käisid väljakul kümme erinevat mängijat, siis Rae võistkonna särgis said võimaluse 13 mängijat. Hooaja isikliku punktirekordi püstitanud Rebecca Pent tõi võitjatele 17 ja samuti hooaja parima esituse teinud Maria Säästla 15 punkti. Raili Hunt kogus võõrustajate särgis 19, Stefi Siht 18 ja Triin Kaas 10 punkti. Seejuures nihutasid enda hooaja tippmarki ka nii Hunt kui Siht.

Mõlemad naiskonnad lõid kaheksa serviässa ja võrdne oli ka naiskondade positiivne servi vastuvõtt (42%). Suur vahe tuli blokis, kus võitjad saavutasid 16 ja kaotajad viis punkti.

Põhiturniiril teise koha saavutanud Rae Spordikool/VIASTON kogus 42 ja seitsmendaks tulnud Viimsi/Tallinna Ülikool 10 punkti. Täna kell 19 kohtuvad NET spordihallis TBD Pharmatech/Kastre ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi ning põhiturniiri lõpetab 11. veebruaril kell 18 Viljandi spordihoones algav Viljandi Metalli ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi vastasseis.