Veerandfinaalis napi kaotuse saanud Nõlvak – Tiisaar lõpetasid MK-etapi Filipiinidel 5. kohaga

Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar lõpetasid Filipiinidel Nuvalis toimuva Challenge taseme MK-etapi 5. kohaga.

Mängus poolfinaali koha eest kohtus Eesti esiduo Austraalia paariga Thomas Hodges – Zachery Schubert. Võitluslikust mängust väljusid 2:1 (13:21, 32:30, 15:8) võiduga austraallased ja nii jäi poolfinaali uks Nõlvaku ja Tiisaare jaoks seekord suletuks. Lõppkohaks läheb seega kirja 5.

Põhiturniirilt alustanud Eesti esiduo kuulus C-alagruppi, kus saadi esmalt 2:0 (21:16, 21:17) võit Šveitsi paari Marco Krattigeri – Florian Breeri vastu. Seejärel mindi vastamisi austerlaste Robin Seidli – Moritz Pristauziga ning selle, väga tasavägiselt kulgenud mängu Nõlvak ja Tiisaar kaotasid tulemusega 0:2 (17:21, 22:24). Nii saadi alagrupis teine koht, mis tähendas pääsemist 16 parema sekka.

Play-offi avaringis olid eestlaste vastaseks tugevad itaallased Daniele Lupo ja Enrico Rossi ning see kohtumine leidis lahenduse alles kolmandas geimis. Lõpuks teenisid magusa 2:1 (21:19, 20:22, 15:12) võidu Nõlvak ja Tiisaar, jõudes sellega veerandfinaali.