TÜ/Bigbank loodab kodupubliku abiga eduseisu suurendada, pronksiseeria jätkub Võrus

Täna jätkatakse naiste Eesti meistrivõistluste medalimängudega, kui kolme võiduni peetavas finaal- ja pronksiseerias on kavas teine vaatus. 

Põnevusetenduseks kujunenud finaalseeria esimeses kohtumises 3:2 (30:28, 22:25, 25:22, 16:25, 17:15) võidu võtnud Tartu Ülikool/Bigbank saab täna loota kodupubliku abile, võõrustades Tartu Ülikooli spordihoones TalTech/Tradehouse`i. Tartu Ülikool/Bigbanki peatreener Hendrik Rikand rõhutas pärast esimest finaalmängu vahetuste olulisust. “Mõlemad võistkonnad tahavad tiitlit ja mängu kvaliteet ei olnud seetõttu nii ilus kui see võiks olla. Meie märksõnaks oli see, et mängida tuleb külma peaga. Et saime vahetada ja vangerdada, oli edu võti,” rääkis Rikand.

Kell 19 algava mängu otseülekanne on nähtav siin. Põhiturniiri omavahelistes mängudes saavutas TalTech kodusaalis 3:0 ja võõrsil 3:2 võidu.

Samal ajal alustavad Võru Spordikeskuses pronksiseeria teise kohtumisega Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Viljandi Metall. Kolme võiduni peetava seeria esimeses mängus võttis 3:0 (27:25, 25:21, 25:20) võidu Viljandi Metall, kes põhiturniiril jäi kahel korral 0:3 tulemusega võrulannadele alla. Pronksiseeria teise mängu otseülekannet saab vaadata siin 

 

Eesti Rahvusringhäälingu esimese finaalmängu kokkuvõte:

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: