Teisel kohal jätkav Tartu Ülikool/Bigbank kogus neljandas geimis 15 vastuseta punkti

Naiste Meistriliigas jätkus Tartu Ülikool/Bigbanki ilus seeria, kui pärast rasket algust võeti kümnes järjestikune võit.

Kodusaalis mänginud Tartu naiskond esimeses geimis Viljandi Metallile vastu ei saanud, leppides 13:25 kaotusega. Seejärel said võõrustajad enda mängu käima, võites teise geimi 25:18, kolmanda 25:21 ja neljanda koguni 25:12 tulemusega, mis tähendas tartlannade 3:1 (13:25, 25:18, 25:21, 25:12) mänguvõitu. Seejuures jäi Tartu võistkond neljandas geimis 10:12 kaotusseisu, kuid suutis teha harvanähtava 15:0 spurdi.

Ave Kuusk tõi võitjatele 16, Salme Adeele Hollas 14 ja neljandas geimis pikalt servijoone taha jäänud Annabel Huik 13 punkti. Viljandlannade poolel rünnakul suurima koormuse saanud Kelly Metsamärt kogus 12 punkti.

Võõrustajad lahendasid rünnakuid 41- ja külalised 26-protsendiliselt. Blokipunkte kogusid võitjad kümme ja serviässasid seitse, kaotajate samad näitajad olid kuus ja kümme. Servivigu kogunes Tartu naiskonnale 15 ja Viljandi esindusele vaid neli. Mängu kordus on leitav siin.

34 punkti kogunud Tartu Ülikool/Bigbank hoiab turniiritabelis teist ja 16 punkti teeninud Viljandi Metall kuuendat kohta. 16. jaanuaril kell 19.30 võtab tabelijuht TalTech kodusaalis vastu ainsana punktita püsiva BARRUS/Võru Võrkpalliklubi.