Teiseks tõusnud Viljandi Metall jätkab täiseduga

Viljandi Metall jätkab naiste Meistriliigas TalTechi kõrval kaotuseta, võites neljas geimis TBD Pharmatech/Kastre võistkonna.

Enne tänast turniiritabelis teisel kohal paiknenud TBD Pharmatech/Kastre ja kolm kohta madalamal asunud Viljandi Metalli kohtumine algas Viljandi naiskonna kindla 25:15 geimivõiduga. Ühepoolne oli ka teine geim, milles kodusaalis mänginud Tartu võistkond kogus 19 punkti, kuid kolmanda geimi 25:21 paremusega vähendasid tartlannad kaotusseisu minimaalseks. Viiendasse geimi vastasseis siiski ei läinud, kui Viljandi esindus saavutas neljanda geimi 25:18 võiduga 3:1 (25:15, 25:19, 21:25, 25:18) mänguvõidu.

51 tõstet saanud ja neist 21 realiseerinud (41%) Renate Pikk panustas võitu 24 punkti, näidates kasutegurit +14. Kelly Metsamärt lisas külaliste edusse 15 ning Kaisa Rei ja Maria Allik võrdselt 9 punkti. Kairin Tammel tõi võõrustajatele 14, Elina Lebedeva 13 ja Lill Kandimaa 10 punkti. Servi 53-protendiliselt vastu võtnud viljandlannade rünnakuefektiivsus oli 38%. Tartu võistkonna samad näitajad olid 38% ja 31%. Mängu kordust saab vaadata siin.

Täiseduga jätkav Viljandi Metall tõusis kahest mängust kogutud kuue punktiga turniiritabelis teiseks, neljast mängust kaks võitnud TBD Pharmatech/Kastre langes samade punktide juures kolmandaks. 26. oktoobril kell 19 kohtuvad Pärnu spordihoones turniiritabeli kuues võistkond Pärnu Spordikool ja neljas Tartu Ülikool/Bigbank.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN