Tartu Bigbank peab mõlemad CEV Cupi mängud Kaasani Zeniidiga kodusaalis

Sel hooajal end esmakordselt Meistrite liigas proovile pannud Tartu Bigbank jätkab pärast sealt välja langemist oma euroteekonda CEV Cupil. Tartu vastaseks on Venemaa tippklubi Kaasani Zeniit ja klubide omavahelisel kokkuleppel peetakse mõlemad mängud Tartu Ülikooli spordihoones. 

Esimene mäng toimub 9. novembril kell 19.00, teiene mäng 10. novembril kell 19.00.

Mõlemat kohtumist näeb otseülekandes ETV2 kanalil.

Piletid on juba müügil Piletikeskuses!

Kaasani Zeniit hoiab Venemaa superliigas hetkel täisedu ehk viie võiduga liidrikohta. Meeskonna ridadest leiab sellised võrkpallimaailma tähed nagu diagonaalründaja Maksim Mihhailovi, USA koondise sidemängija Micah Christensoni ja Poola koondise nurgaründaja Bartosz Bednorzi ning mitmed teised Venemaa tippmängijad, kogu meeskond on väga hästi komplekteeritud.

Zeniit on Venemaa superliiga 10-kordne võitja, 9 korda on võidetud Venemaa karikavõistlused ja 7 korda Venemaa superkarikas.

Hooajal 2017/2018 triumfeeriti viimati Meistrite liigas, kokku on Euroopa tugevaima klubisarja tiitleid kuus, lisaks hõbe aastast 2019 ja 2011 ning pronks aastast 2013. Klubide maailmameistriks on tuldud 2017. aastal.

Tartu Bigbank ega ükski teine Eesti klubi pole sellise vastasega varem kohtunud. Tartu läks Meistrite liiga eelringides esmalt vastamisi Šveitsi viimaste aastate ühe edukama klubiga Amriswili Lindaren Volleyga, kellest ka jagu saadi. Seejärel kohtuti Portugali esiklubi Lissaboni Benficaga, kes kahe mängu kokkuvõttes järgmisse ringi pääses.

SAALIS SISENEDES TULEB ESITADA:

  • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
  • COVID-19 läbipõdemise tõend, mille diagnoosi kinnitava SARS-CoV-2 testi tegemisest või diagnoosi kinnitamise kuupäevast ei ole möödunud rohkem kui 180 päeva
  • 12-17 aastased 72 tundi enne üritusele sisenemist tehtud PCR test (negatiivne), mille on teostanud tervishoiuteenuse osutaja
  • 12-17 aastased 48 tundi enne üritusele sisenemist tehtud antigeeni kiirtest (negatiivne), mille on teostanud tervishoiuteenuse osutaja
  • Tõendit ei vaja alla 12-aastased
  • Saalis on maskikandmine kohustuslik

NB! Ole valmis oma vanust tõestama dokumendi alusel.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: