Täna Aadu Luukase karika poolfinaali Barrus Võru VK – Bigbank Tartu esimene mäng

Täna kell 19:00 pannakse Võru spordihoones pall mängu Aadu Luukase karika poolfinaali esimeses kohtumises Barrus Võru VK ja Bigbank Tartu vahel. Võrukad loodavad inspiratsiooni Maroko võidust Hispaania üle jalgpalli MM-il.

Bigbank Tartu on 2021. aasta karikavõitja, võrukad osalevad karikasarjas peale mitmeaastast pausi. 17. detsembril toimuvasse finaali jõudmiseks on vaja vastane alistada kahemängulises seerias.

Poolfinaali jõudmiseks alistas Bigbank Tartu kahel korral 3:0 Eesti Maaülikool/Structura meeskonna, Võru klubi oli täpselt samasuguse skooriga üle Viljandi Võrkpalliklubist.

“On selge, et tartlased on selles paaris favoriidid,” ütles Barrus Võru VK peatreener Oliver Lüütsepp, kes oli ise aasta tagasi kui Bigbank Tartu karika võitis, tänaste vastaste treener, “Aga läheme finaalikoha eest võitlema. Eilse videokoosoleku alguses näitasin mängijatele jalgpalli MM-i Hispaania ja Maroko mängu penaltiseeriat, et rõhutada mängijatele suhtumise tähtsust ning meenutada, et midagi pole otsustatud enne kui mäng läbi saab. Pinged on vastasel, neil on kohustus võita.”

“Tänase mängu peale vaadates on võrukate hetkevorm veidi petlik, sest vaatamata sellele, et erinevate lätlaste vastu on nad saanud kaotuseid, siis meie vastu on minu endise kolleegi meeskond sel hooajal mänginud väga hästi,” rääkis esimesele poolfinaalile ette vaadates Bigbank Tartu peatreener Alar Rikberg, “Ilmselgelt suudab Oliver Lüütsepp oma mängijaid meie vastu paremini häälestada, senised kaks võitu nende vastu on meil tulnud väga raskelt ja ka omajagu õnne läks vaja, et viimases mängus (5. novembril Võrus – toim.) viiendas geimis mäng enda kasuks pöörata. Täna loodan, et õnne peale pole vaja lootma jääda!”.

Selle paari teine kohtumine mängitakse laupäeval kell 15:00 Tartu Ülikooli spordihoones.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: