Audentese SG/Noortekoondis edenes karikavõistlustel kindlalt poolfinaali

Naiste Eesti karikavõistlustel selgus kolmas poolfinalist, kui veerandfinaalseerias läksid teistkordselt vastamisi Audentese SG/Noortekoondis ja esiliigas mängiv Gerardo`s Toys/Neemeco. Sarnaselt avavaatusele võttis ka korduskohtumises võidu Audentese SG/Noortekoondis. 

Esimeses mängus võõrsil Gerardo`s Toys/Neemecot 3:1 tulemusega võitnud Audentese SG/Noortekoondis loovutas tänases koduväljakul toimunud teises mängus vastasele 23, 20 ja 19 punkti, jõudes teist aastat järjest nelja parema hulka. Seega katkes Gerardo`s Toys/Neemeco ilus seeria, kui 2018. ja 2019. aastal jõuti karikavõistlustel poolfinaali.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 16 punktiga Maren Mõrd (+7), kes realiseeris rünnakuid 54-protsendiliselt (26-st 14). Eva Liisa Kuivonen assisteeris 15 (+12) ja Liisbet Pill 10 punktiga. Kaotajate edukaimaks tõusis 8 punktiga Gerli Enula, Kristiina Pullerits lisas 7 punkti.

Audentese SG/Noortekoondise pallingu vastuvõtt oli 29% ja naiskond näitas rünnakul 46-protsendilist täpsust. Gerardo`s Toys/Neemeco jäi hätta eelkõige rünnakul ja blokis. Pallinguid said külalised kätte 32-protsendiliselt ja endale lasti lüüa kuus ässa, rünnakul oli naiskonna õnnestumise protsent vaid 27. Blokipunkte kogusid võitjad üheksa ja kaotajad ühe, pallinguässasid lõid mõlemad naiskonnad kuus.

Poolfinaalis läheb Andrei Ojametsa juhendatav Audentese SG/Noortekoondis vastamisi Tartu Ülikool/Bigbankiga. Teisel tabelipoolel on koha poolfinaalis taganud tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse, kes ootab vastast paarist Tallinna Ülikool ja Famila/Võru Võrkpalliklubi. Avamängu võitis 3:0 tulemusega Võru esindus, seeria teine mäng on kavas 28. oktoobril kell 18.30 Võru naiskonna koduväljakul.

 

Ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: