TalTech ja Tartu Ülikool/Bigbank lätlannadele geimi ei loovutanud

Naiste Balti liiga tänane võistluspäev kujunes Eesti võistkondadele edukakas, kui võiduni jõudsid TalTech ja Tartu Ülikool/Bigbank.

Tabelijuht TalTech liidrite kohtumises geimi ei loovutanud, mängide kodupubliku abiga 3:0 (25:15, 25:16, 25:19) üle Riia Võrkpallikool/LU. Lisaks lõpptulemusele kinnitavad koduvõistkonna kindlat paremust ka peamised statistilised näitajad – rünnakuefektiivsus 38%-27%, positiivne servi vastuvõtt 55%-25%, blokipunktid 10-6 ja serviässad 9-2.

Marily Lass sai 25 tõstet, millest realiseeris 13 (52%). Lisaks tõi Lass kaks blokipunkti ja ühe serviässa, kogudes seega 16 punkti ja näidates mängu parimat kasutegurit +11.  Nette Peit lisas võõrustajatele 13 ja Dzintra Lember 10 punkti. Mängu kordus asub siin.

Ainsana kaotuseta jätkav TalTech on võitnud kõik kaheksa mängu, hoides 23 punktiga esikohta. Riia Võrkpallikool/LU on 16 punktiga teine.

Kodusaalis oli edukas ka Tartu Ülikool/Bigbank, kui külla sõitnud RSU/MSG võistkonnale loovutati geimides vastavalt 20, 10 ja 23 punkti. Mängu kordust saab vaadata siin.

Kaheksandalt kohalt viiendaks tõunsud Tartu Ülikool/Bigbankil on koos 13 punkti, kaheksandaks langenud RSU/MSG on teeninud 11 punkti.

Pühapäeval kell 14 läheb TalTech koduväljakul vastamisi RSU/MSG-ga, kell 13 mängivad Tartu Ülikooli spordihoones Tartu Ülikool/Bigbank ja Riia Võrkpallikool/LU.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN