Selver/TalTechiga poolfinaalis taas selg vastu seina mängiv Võru Barrus saab loota kodupubliku toele

Pühapäeval kell 17.00 pannakse meeste Eesti meistriliigas pall mängu Võru Barrus Võrkpalliklubi ja Selver/TalTechi vahel.  

Võru meeskonna kodusaalis toimuvat seeria neljandat kohtumist näeb otsepildis ka Duo 5 ja Postimehe vahendusel.

Selver/TalTech juhib kolme võiduni peetavat seeriat mängudega 2:1, seega on Võru meeskonna selg jätkuvalt vastu seina. Võru peatreener Oliver Lüütsepp ütleb, et nende jaoks on fännide tugi väga-väga oluline ja võib mängu ka muutuse tuua.

“Mänguliselt ma ütleks, et seeria teine kohtumine oli mõlema meeskonna poolt parim. Kolmandas oli juba väsimusel jms oma roll, aga see ongi play-off ja eks nüüd ole näha, kes paremini taastub ja kuidas pead vastu peavad. Meie jaoks suurt muutunud pole, Selveril on jätkuvalt edasipääsust vaid üks võit puudu ja meil selg vastu seina. Küll aga on positiivne, et me saame kodus mängida – meie fännide tugi on miski, mis päriselt aitab, mis päriselt mõjub. Ma ise tunnen ja näen, et ka mängijad tunnevad seda tuge ja mängime fännide ees parema energiaga, lisaks ei ahista meid kodus TalTechi madal lagi,” sõnas Lüütsepp kohtumise eel.

Selver/TalTechi peatreener Andres Toobal ütleb, et mängijad tundsid ehk eelmises kohtumises liigselt seeria lõpetamise osas survet ja loodab, et nüüd suudetakse taas võrkpalli nautida.

“Pärast viimast mängu püüdsime veidi puhata, meil on pooltõbiseid palju ja laupäeval tegime korraliku intensiivsema trenni. Seis on parem, kui enne eelmist mängu, just meeste oleku poolest. Seeria kolmandale kohtumisele läksime vastu kuidagi raske olekuga, esimesed kaks mängu me nautisime, kolmandas oli suur tahtmine seeria lõpetada ja see tekitas stressi. Oleme nüüdseks aru saanud, et me oleme endale eduseisu välja võidelnud ja see on ju tegelikult positiivne asi. Saame sellele mängule veidi vabamalt peale minna,” kommenteeris peatreener.

Vaata ajakava.

2023. aasta võrkpalli Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: