Peetakse viimased vaheringi kohtumised ja selguvad poolfinalistid

Eesti meistrivõistluste vaheringis toimub sel nädalal kolm viimast mängu ning saavad selgeks poolfinaalide paarid. Kõik mängud on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel, publikut saali ei lubata.

Juba neljapäeval ootab ees eeldatav põnevuskohtumine Saaremaa Võrkpalliklubi ja Selver Tallinna vahel. Saaremaa viimane vastane oli vaheringis Pärnu Võrkpalliklubi, kellest saadi jagi 3:1. Selver kohtus viimati Bigbank Tartuga ja kaotas põnevusmängu 2:3.

Saaremaa meeskond peab oma viimase vaheringi mängu pühapäeval, kui vastamisi minnakse võiduta TalTechiga. Lisaks kohtuvad pühapäeval Bigbank Tartu ja Pärnu.

25.02 kell 18.00 Saaremaa VK vs Selver Tallinn, vaata LIVE-SKOORI

28.02 kell 16.00 Saaremaa VK vs TalTech, vaata LIVE-SKOORI

28.02 kell 19.00 Bigbank Tartu vs Pärnu VK, vaata LIVE-SKOORI

Vaata vaheringi ajakava ja tulemusi.

Vaata vaheringi tabeliseisu.

Bigbank Tartu pole vaheringis ainsana kaotusevalu tundnud, punkte on neil koos 8. Selveril on teisena 7 punkti, Saaremaal kolmandana 3 punkti ja Pärnul neljandana samuti 3 punkti. TalTech pole punktiarvet avanud. Pärast 28. veebruaril lõppevat Credit24 Meistriliiga põhiturniiri muutub aga ka vaheringi seis, sest Eesti võistkonnad saavad pärast põhiturniiri lõppu vahegruppi kaasa stardipunktid 5 p.-1 p. (põhiturniiri 1. asetus 5 punkti, 2. asetus 4 punkti, jne.).

Vahegrupi lõplik paremusjärjestus (stardipunktid+mängudelt saadud punktid) paneb paika poolfinaalide paarid, 1. koht vs 4. koht ja 2. koht vs 3. koht. Vahegrupis viimaseks jäänud võistkond langeb edaspidistest võistlustest välja ja saavutab EMV raames viienda koha.

Pühapäeval seisab Selveril ees viimane põhiturniiri kohtumine Credit24 Meistriliigas, kus vastaseks on RTU/Robežsardze/Jurmala. Kaks mängu Läti klubidega peab Leedu klubi Gargzdai Amber Volley.

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: