Rakvere VK võrkpallurid külastasid Vasta ja Aseri kooli

EVFi koolikülastused jätkusid Lääne-Virumaal, kui Vasta ja Aseri kooli õpilastele jagasid võrkpalliteadmisi Rakvere Võrkpalliklubi esiliigas osaleva meeskonna peatreener Mehis Täpp ning mängija Elia Lulla.

Nagu tavaks saanud, tõi EVF koolidele omalt poolt kingituseks võrkpalle, samuti anti õpetajatele üle Kert Toobali personaalse tervitusega võrkpalliõpikud. Võrkpallitundides õpetati Rakvere võrkpallurite juhtimisel lastele ülalt- ja altsöödu tehnikat ning anti nõuandeid mitmekülgsete tundide läbimiimiseks. Tunnid lõppesid lisaks autogrammide jagamisele ka küsimuste esitamisega.

Nii Vasta kooli kehalise kasvatuse õpetaja Pekka Laidineni kui ka Aseri spordipedagoogi Aleksander Bobrovi sõnul tõi võrkpallurite külaskäik kooli mõnusa elevuse ning andis neile endile uusi nippe tundide mitmekesisemaks muutmisel. “Õpetaja juttu alati ei usuta, vaja on selliste spetsialistide külaskäiku,” ütles Laidinen. “Kas saaksite peatselt uuesti meile külla tulla? Vanemate klasside tüdrukud vaatasid seda tundi pealt ja tahaksid ka osaleda,” kutsus Bobrov EVFi juba uuele külaskäigule.

Treeninguid läbi viinud Mehis Täpp ja Elia Lulla olid kogetuga väga rahul ning lubasid võimalusel uuesti sellises ettevõtmises osaleda. “Väga vajalik ettevõtmine. Hea mulje jättis see, kui aktiivselt lapsed kaasa tegid, alguses ei saanud vedama ja pärast pidama,” muhelesid Täpp ja Lulla.

“Sellised koolide külaskäigud on üliolulised väikestele koolidele, kus tihtipeale napib varustust ja palle, küll on aga lastel kuhjaga huvi võrkpalli vastu,” lisas Lulla.

EVF-i külaskäigud Eesti erinevatesse koolidesse jätkuvad.

Aseri kool
Aseri kool
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: