Rae Spordikool/VIASTON ja Viljandi Metall olid teist päeva järjest edukad

Viljandi Metall tõusis naiste Meistriliigas esimeseks, kui sarnaselt eilsele võeti kolm punkti. Teist päeva järjest oli võidukas ka Rae Spordikool/VIASTON.

Laupäeval TBD Pharmatech Tartut 3:0 tulemusega võitnud Viljandi Metall kohtus täna kodupubliku ees Viimsi/Tallinna Ülikooliga, kellele geimi ei loovutatud. Avageimis 25:14 resultaadiga peale jäänud viljandlannad olid teises geimis paremad 25:20 ja kolmandas 25:17, teenides seega 3:0 (25:14, 25:20, 25:17) võidu.

Koduvõistkonna võitu andis suurima panuse Renate Pikk, kes rünnakul kogus üheksa ja servil kolm punkti. Freia Liisa Palk tõi külalistele samuti 12 punkti. Võitjad lahendasid rünnakuid 37- ja kaotajad 26-protsendiliselt, servipunkte teenis koduvõistkond 11 ja Viimsi/Tallinna Ülikool seitse.

Eile 0:2 kaotusseisust välja rabelenud Rae Spordikool/VIASTON kirjutas täna tabelisse kolm punkti, võites võõrsil 3:0 (25:9, 25:23, 25:15) tulemusega TBD Pharmatech Tartu. Maria Säästla panustas võitu 12 ja Triinu Lamp seitse punkti, tartlannade resultatiivseim oli kaheksa punktiga Kairin Tammel.

Rae Spordikool/VIASTON pani võidule aluse ohtliku serviga, kui üheksa eksimuse juures löödi koguni 14 ässa. Tartu esindusele kogunes servil 14 eksimust ja neli ässa.

Turniiritabeli tipus paikneb kuus punkti kogunud Viljandi Metall, Rae Spordikool/VIASTON järgneb viie ja Tartu Ülikool/Bigbank kolme punktiga. Naiste Meistriliigas jagatakse taaskord punkte järgmisel nädalavahetusel.