Peetri Võrkpalliklubi jõudis esimesena poolfinaali

Naiste esiliigas selgus esimene poolfinalist, kelleks on põhiturniiril kolmandaks tulnud Peetri Võrkpalliklubi. Ülejäänud veerandfinaalpaarides on peetud üks mäng.

Veerandfinaalseeria avamängus võõrsil 3:2 (25:20, 26:28, 26:24, 19:25, 15:5) võiduni jõudnud Peetri oli edukas ka kodusaalis peetud korduskohtumises, saavutades põhiturniiri kuuenda Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK üle 3:0 võidu. Esimeses geimis kogusid külalised 23 ja teises 18 punkti. Sarnaselt avageimile oli tasavägine ka kohtumise kolmas geim, mis lõppes võõrustajate 25:23 ja kogu mäng seega 3:0 (25:23, 25:18, 25:23) paremusega.

Seeria esimene mäng on peetud põhiturniiri parima Pärnu Spordikooli ja kaheksanda Tallinna Spordikooli vahelises veerandfinaalpaaris, kui Tallinnas toimunud avamängus pidi koduvõistkond leppima 1:3 (10:25, 25:21, 18:25, 18:25) kaotusega. Uuesti kohtutakse Pärnu Spordihallis 18. märtsil kell 19. Tallinna Spordikool peab poolfinaali pääsemiseks võtma korduskohtumises 3:0 või 3:1 võidu ja seejärel olema parem ka kuldses geimis, Pärnu esindusele piisab edasipääsuks kahest geimivõidust.

Põhiturniiri neljanda ja viienda ehk Sparta ja Gerardo’s Toys/Neemeco esimene vastasseis andis võõrsil mänginud Spartale 3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:18) võidu, neljanda paari avavaatuses võttis põhiturniiril teise koha saavutanud Saaremaa võõral väljakul 3:0 (25:17, 25:15, 25:19) võidu Kastre Valla üle. Seeria teine mäng toimub Sparta Spordihoones 17. märtsil kell 20 ja Kuressaare Spordikeskuses 20. märtsil kell 14.