Pärnu treenerid ja mängijad külastasid Paikuse, Kuninga ja Ülejõe kooli

Eesti Võrkpalli Liit jätkas koostöös Kultuurkapitaliga külaskäike Pärnu koolides. Külastati Paikuse, Kuninga ja Ülejõe kooli.

Lisaks kohalikele treeneritele Riina Ernitsale ja Karl Lillesele jagasid lastele võrkpalliteadmisi ka Pärnu VK mängijad Markus Kohtla, Kristofer Rünt, Jörgen Vanamõisa. EVF tõi koolidele omalt poolt kingituseks võrkpalle, samuti anti õpetajatele üle Kert Toobali personaalse tervitusega võrkpalliõpikud.

Treening lõppes küsimuste-vastuste vooruga ja autogrammide jagamisega rahvuskoondise mängijate piltpostkaartidele. Kuninga põhikooli õpetaja Ulvi Lutoskini sõnul oli võrkpallipäev kogu kooli jaoks tähelepanuväärne sündmus: “olid toredad teatevõistlused, palju rõõmu tõid ka uued võrkpallid. Lastele meeldisid väga koondislaste fotoflaierid,” sõnas õpetaja Lutoskin.

Paikuse kooli pedagoog Kaisa Jaakson tõi välja Pärnu treenerite professionaalsuse lastega tegelemisel. “Harjutusvara oli 2. ja 4.-5. klassi lastele erinev ning jõukohane. Kohal oli väga palju lapsi ja kõiki hallati sujuvalt,” kiitis õpetaja Jaakson ja avaldas lootust, et selline tore ettevõtmine jõuaks vabariigis võimalikult paljudesse koolidesse.

Treenerid Karl Lilles ja Riina Ernits kinnitasid ühest suust, et õpilaste huvi ja distsipliin üllatasid neid positiivselt. “Esimesed lapsed on juba trennidesse jõudnud, telefon heliseb sagedamini ja vanemad uurivad võrkpallitreeningte kohta,” kinnitasid Pärnu spordikooli treenerid.

Viimase Pärnu koolina külastavad treenerid ja mängijad Vanalinna põhikooli.

Ülejõe Põhikool
Ülejõe Põhikool
Paikuse Kool
Paikuse Kool
Paikuse Kool
Paikuse Kool
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: