Nõo Lihavürsti suvesarja kuuendal etapil olid võidukad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro

Kaheksa meeskonda tuli mängima Nõo Lihavürsti suvesarja meeste kuuendale etapile. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabelile kahte neljasesse alagruppi, kust esikoha eest pääsesid edasi mängima alagruppide kaks paremat.

Esimese alagrupi kaks paremat olid Hergo Hansman ja Siim Tammearu ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Teisest alagrupist mängisid ennast poolfinaali Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Meilus ja Kaur Kattai.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena Pähn ja Kangro ning Hansman ja Tammearu, kelle omavahelise duelli võitsid Pähn ja Kangro. Pronksimängus olid kindlamad Meilus ja Kattai. Pärast kuut etappi juhivad suvesarja Oliver Venno ja Steven Kabanen, kellel on koos 94 punkti. Neist vaid kahe punkti kaugusel on Hergo Hansman ja Siim Tammearu, kellest omakorda kahe punkti kaugusel paiknevad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste eelviimane etapp toimub Tartu Rannakeskuses 18. juulil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

 

Meeste 6. etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

2. Hergo Hansman – Siim Tammearu

3. Steven Meilus – Kaur Kattai

4. Kevin Helimets – Juhan Püvi

5. Rauno Kink – Reimo Alas

6. Henry Maask – Sten Maask

7. Aleks Mõttus – Kurmo Külm

8. Marten Leosk – Oskar Roots

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: