Neljandas geimis 10 punktiga säranud Lass aitas TalTechil võiduseeriat pikendada

Naiste Meistriliigas läksid neljapäeval vastamisi tabelijuht TalTech/Tradehouse ja Viimsi/Tallinna Ülikool. Üllatust ei sündinud, kui favoriit TalTech saavutas võidu.

Tabelis viiendat kohta hoidev Viimsi/Tallinna Ülikool üllatas favoriidikoormat kandnud TalTechi kolmandas geimis, pöörates 22:24 kaotusseisu 26:24 geimivõiduks. Rohkemaks võõrsil mänginud Viimsi/Tallinna Ülikool võimeline ei olnud, kui TalTechi esindus saavutas Sõle Spordikeskuses 3:1 (25:14, 25:11, 24:26, 25:17) võidu.

14 silmaga plusspoolele jäänud Marily Lass panustas võitu üleplatsimängijana 16 punkti, millest koguni 10 tulid neljandas geimis. Seitse serviässa löönud Dzintra Lember assisteeris 13, seitsme blokiga säranud Johanna Sova 12 ja Kätriin Põld 11 punktiga. Berit Hiie vastas külaliste poolel 12, Elina Lebedeva 11 ja Stefi Siht 10 punktiga.

Võitjad kogusid blokis 16 ja servil koguni 20 punkti, kaotajate samad näitajad olid 9 ja 6. Rünnakuid lahendasid võõrustajad 34- ja külalised 25-protsendiliselt.

Täiseduga jätkav TalTech/Tradehouse on üheksa mänguga kogunud 27 punkti, kahe võidu kõrvale viienda kaotuse saanud Viimsi/Tallinna Ülikool hoiab kuue punktiga viiendat kohta. Pühapäeval kell 14 on koduväljakul mängiva Viljandi Metalli vastaseks Barrus/Võru Võrkpalliklubi, kell 17 lähevad Viimsi Koolis vastamisi Viimsi/Tallinna Ülikool ja Rae Spordikool/VIASTON.