Täiseduga jätkav TalTech võttis Meistriliigas kindla võidu

Naiste Meistriliigas kohtusid reedel Tallinna võistkonnad, kui favoriit TalTech Viimsi/Tallinna Ülikoolile geimi ei loovutanud. Laupäeva ainsas mängus jagatakse punkte Tartus.

Turniiritabeli tipus paiknev TalTech võitis avageimi 25:15 ja teise 25:13 tulemusega. Tasavägiseim oli kolmas geim, milles külalised kogusid 20 punkti. TalTechi 3:0 (25:15, 25:13, 25:20) võitu andis suurima panuse Maren Mõrd, kelle arvele märgiti 14 punkti. Rünnakul 71-protsendilist efektiivsust näidanud Dzintra Lember assiteeris 13 ja Ragne Rahuoja 10 punktiga. Triin Kaas tõi külaliste resultatiivseimana 11 punkti.

Kui võitjad jäid servil viie punktiga plussi, lüües seitsme vea juures 12 ässa, siis kaotajad omakorda viiega miinusesse – Viimsi/Tallinna Ülikool eksis servil kaheksal korral ja lõi kolm ässa. Rünnakuid lahendasid võõrustajad 44- ja külalised 31-protsendiliselt.

Täiseudga jätkav TalTech paikneb üheksa punktiga turniiritabeli tipus, mõlemad mängud kaotanud Viimsi/Tallinna Ülikool punktiarvet avanud ei ole.

Laupäeval kell 15 antakse avavile Tartu NET Spordihallis toimuvale vastasseisule, kus kohtuvad TBD Pharmatech/Kastre ja Pärnu Spordikool. Kui Tartu võistkond punktiarvet avanud ei ole, siis Pärnu esindus on kolme punktiga turniiritabelis viiendal kohal.