Naiste esiliigas jätkavad kaotuseta Peetri Võrkpalliklubi ja Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK

Naiste esiliigas sai eile näha hooaja teist viiegeimilist lahingut, mis lõppes sarnaselt esimesele Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK paremusega. Võidulisa teenis ka Peetri Võrkpalliklubi.

Koduväljakul mänginud Gerardo`s Toys/Neemecol õnnestus Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK vastu pärast avageimi kaotust juhtima minna, kui teine geim võideti 26:24 ja kolmas 25:11 tulemusega. Neljandas geimis jäid 25:20 ja viiendas 15:11 resultaadiga peale külalised, kes võtsid seega 3:2 (26:24, 24:26, 11:25, 25:20, 15:11) võidu.

Lisaks Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK võistkonnale püsib kaotuseta ka Peetri Võrkpalliklubi, kes eile võitis kodusaalis 3:0 (25:20, 25:23, 25:16) Saaremaa. Saaremaa naiskonna diagonaalründaja Maria Variku sõnul jäi naiskond hätta servi vastuvõtul. “Mäng kulges tõusude ja mõõnadega. Jäime hätta servi vastuvõtul ja kaitsemängus. Kahes esimeses geimis tegid vastased häid serviseeriaid, kuid suutsime siiski mängus püsida. Kolmanda geimi alguses tegid vastased kohe kolm väga head servi ja asusid juhtima ning domineerisid algusest lõpuni. Teeme omad järeldused ja püüame järgmises mängus paremad olla,” kommenteeris Varik.

Täisedu 9 punktiga paikneb turniiritabeli tipus Peetri Võrkpalliklubi. Samuti kõik kolm mängu võitnud Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK järgneb seitsme punktiga, Pärnu Spordikoolil on kolmandana koos kuus punkti. 10. novembril kell 20 võõrustab ainsana punktita püsiv Sparta Peetri Võrkpalliklubi.