Naiste esiliiga uus hooaeg algas Pärnu Spordikooli võiduga

Neljapäeval sai alguse naiste esiliiga uus hooaeg, kui esimestena käisid väljakul Peetri Võrkpalliklubi ja Pärnu Spordikool.

Esimeses kohtumises tundis võidurõõmu eelmisel hooajal Meistriliigas mänginud Pärnu Spordikool, kes oli võõrsil peetud vastasseisus neljas geimis üle möödunud hooaja finalist Peetri Võrkpalliklubist. Avageimi võitsid külalised 25:20 ja teise 25:23 tulemusega.

Kolmandas geimis oli kodupubliku rõõmuks parem Peetri naiskond, jäädes peale 25:16 resultaadiga. Rohkemaks võõrustajatel jõudu ei jätkunud, kui Pärnu esindus võttis kindla 25:14 geimivõiduga 3:1 (25:20, 25:23, 16:25, 25:14) mänguvõidu.

Tänavusel hooajal on naiste esiliigas võistlemas viis võistkonda, kes esmalt mängivad kolm ringi kõik-kõigiga läbi. Seejärel toimuvad poolfinaalid ja kohamängud. Pühapäeval kell 15 võõrustab Dorpat/Tartu vald/ TKSK Rae Spordikooli võistkonda.