Milja Raitise servis TalTech/Tradehouse`i kindla võiduni

TalTech/Tradehouse jätkab naiste Meistriliigas kaotuseta, kui täna võeti kindel võit turniiritabelis viimasel kohal paikneva TBD Pharmatech Tartu üle. 

Kodusaalis mänginud Tartu esindus üllatust serveerida ei suutnud, kogudes avageimis 16, teises 11 ja kolmandas 9 punkti, mis tähendas favoriit TalTechi 3:0 (25:16, 25:11, 25:9) võitu. Ka põhiturniiri esimese ringi omavahelises kohtumises oli 3:0 tulemusega parem Tallinna võistkond.

Tänase mängu suurimaks staariks tõusis hooaja servirekordi püstitanud Milja Raitis, kes kogus lisaks seitsmele rünnakupunktile koguni 11 serviässa. Vastasseisu parim oli ka Raitise kasutegur +15. Kätriin Põld assisteeirs 13 (+11), Maren Mõrd 11 (+8) ja Dzintra Lember 8 (+3) punktiga. Võõrustajate ridades kogus Triinu-Mai Allingu seitse punkti.

Rünnakul olid võitjad parem protsentidega 54-18 ja serviässade arvestuses 17-3. Mängu kordust saab vaadata siin.

26. jaanuaril kell 19 mängivad Tartu Ülikooli spordihoones turniiritabeli teine naiskond Tartu Ülikool/Bigbank ja kuuendat kohta hoidev Viimsi/Tallinna Ülikool. Kohtumise otseülekandele saab kaasa elada siin. Nädalavahetusel toimub naiste Meistriliigas kaks vastasseisu.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: