Mati Vetevoolu mälestusturniiril on võistlustules 50 paari

Reedest pühapäevani toimub Kloogarannas Mati Vetevoolule pühendatud mälestusturniir, mis on Kiirkasiino rannavolle suvetuuri neljandaks etapiks.

Neljandale etapi registreerus 32 meeste ja 18 naiste paari. Reede õhtul kell 17 alustatakse Kloogarannas kvalifikatsioonidega, põhiturniir saab hoo sisse laupäeval kell 10 ning esimene täispikk võistluspäev lõppeb veerandfinaalidega. Pühapäeval on kavas poolfinaalid ja kohamängud, matšid algavad sarnaselt laupäevale kell 10. Pühapäevasest finaalpäevast näeb otseülekannet Postimehe portaalist.

Kodustest paaridest on Kloogarannas favoriitideks Urmas Piik ja Dmitri Korotkov, Siim Ennemuist ja Cris Karlis Lepp ning Mihkel Nuut ja Karl Maidle, kaasa löövad ka vanameistrid Kaarel Kais ja Argo Arak. Kõrgesse mängu võivad sekkuda ka tänavu juba paaril Kiirkasiino suvetuuri etapil esikolmikusse jõudnud lätlased Arnis Reliņš ja Rinalds Aišpurs ning Unibet Baltic Cupil neljandaks jäänud, Vetevoolu mälestusturniiril vabapääsmega otse põhiturniirile jõudnud leedulased Mantas Donela ja Karolis Palubinskas. Viimasel hetkel loobusid mängimisest suvetuuril stabiilselt häid sooritusi näidanud Kristo Kollo ja Karl Jaani ning kõrvale jäävad ka U22 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlusteks valmistuvad Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius.

Naiste turniiril on kindlaks kullapretendendiks Eesti esipaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg, kes osalevad tänavusel Kiirkasiino suvetuuril esmakordselt. Professionaalide kõrval püüavad finaalpäeva murda ka teisel järjestikusel turniiril koos Karlotta Kattaiga mängiv Maret Kuuse, Annemar Neiland ja Merike Errit, Gerli Gull ja Mari Loorman ning viimasel etapil teiseks tulnud Marta Nelis ja Gerli Enula. Sarnaselt Kaisile ja Meiusele ei löö Vetevoolu mälestusturniiril kaasa Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson, kes osalevad samuti järgmisel nädalal U22 Euroopa meistrivõistlustel Rumeenias.

Kõiki Mati Vetevoolu mälestusturniirile registreerunud paare saab näha siit, jooksvaid tulemusi ja ajakava näeb skoor.ee veebilehelt.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: