Laste ja noorte Zoomi treeningud jätkuvad, 1. aprillil annab trenni Tõnis Niinemets!

Ka sel nädalal jätkuvad lastele ja noortele mõeldud Zoomi treeningud, mida viivad läbi Eesti tippmängijad ja -treenerid. Rahvusvahelisel naljapäeval, 1. aprillil annab trenni armastatud näiteleja Tõnis Niinemets, kes käis noorena samuti võrkpallitrennis.

Niinemetsa treening toimub 1. aprillil kell 15.30-16.30. Niinemets on 1. aprilli puhul lubanud lisada trenni ka tubli annuse huumorit. Lastel on võimalus ka näitlejalt küsimusi küsida. NB! Selles trennis palume võimalusel lastel appi võtta ükskõik, millise ala pall (võrkpall, jalgpall, tennise pall või kasvõi sokipaarist isetehtud väike pall).

“Teen sellise trenni nagu omal ajal Mati Meriranna juures tegime,” lubab Niinemets.

Noorteklassis käis Niinemets Rakveres võrkpallitrennis legendaarse Mati Meriranna juures. Merirand meenutab kunagist õpilast nii: “Tõnis alustas teistest hiljem, aga tal oli väga hea koordinatsioon ja ta oli väga sitke. Omandas kõike lennult, vaatas, mis teised tegid ja tegi järele. Temast oleks võinud teha misiganes ampluaaga mängija. Tõnis torkas juba noorteklassis silma lõbusa naerutajana, oli tõeline seltskonna hing.”

Et see nädal on pühade tõttu lühem, on sel nädalal treeningud neljal päeval, misjärel jätkuvad järgmisel esmaspäeval.

Treeningud 29. märts – 1. aprill:

29. märts kell 17-18 Anna-Liisa Sutt

30. märts kell 15.30-16.30 Andri Aganits

31. märts 17-18 Bryan Romano Farani. Brasiilia Superliigas koos maailma ühe parema mängija Gibaga mänginud endine profivõrkpallur. NB! treening toimub inglise keeles.

1. aprill 15.30-16.30 Tõnis Niinemets. Selles trennis palume võimalusel lastel appi võtta ükskõik, millise ala pall (võrkpall, jalgpall, tennise pall või kasvõi sokipaarist isetehtud väike pall).

Kõikidesse trennidesse pääseb endiselt järgmise lingi kaudu:

https://zoom.us/j/7292543837?pwd=dGM3czlORVBNazdHMW5ZWStRWEY0Zz09

Meeting ID: 729 254 3837
Passcode: 707132

Eesti Võrkpalli Liidu ja Selver Tallinna võrkpalliklubi koostöös sündinud projekti raames hakkavad treeningud toimuma kuus korda nädalas ning osalema on oodatud kõik Eesti võrkpallilapsed – nii poisid kui tüdrukud vanuses 9-18 aastat. Treeningud ei eelda oma palli olemasolu, vaid on ÜKE-põhised.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: