Kordas ja Kurik langesid CEV Cupil konkurentsist, Meistrite liigas olid võidukad Vankeri, Tammemaa ja Tähe koduklubid

Sellel nädalal peeti mänge erinevates eurosarjades ja platsil käisid ka meie võrkpallurid.

CEV Cupil pidas kaheksandikfinaali korduskohtumise Valentin Kordase ja Joosep Kuriku koduklubi Genfi Genois, kes pidi kodusaalis Soria Rio Duerolt vastu võtma 0:3 (25-27, 15-25, 30-32) kaotuse ja langes konkurentsist. Avamängu oli Genfi klubi võitnud 3:2. Kordusmängus tõi Kordas 13 punkti (+11), Kurik sekkus hetketi ja tõi 1 punkti.

Aste madalamal ehk CEV Challenge Cupi kaheksandikfinaalis käis platsil Robert Viiber, kui tema tööandja Bukaresti Steua sai korduskohtumises Gieseni Grizzliesi vastu 3:1 (21-25, 25-20, 25-20, 25-19) võidu ja pääse järgmisse ringi. Avamängu kaotas Bukaresti klubi 2:3. Viiber mängis korduskohtumises ühe geimi ja tõi ka ühe punkti (+1). Järgmiseks vastaseks on Poola klubi Varssavi Projekt ja avamäng toimub 16. jaanuaril.

Vaata kõiki tulemusi.

Meistrite liigas peeti samuti järjekordsed kohtumised.

A-alagrupis pidi Henri Treiali koduklubi Roeselare Knack Piraeuse Olympiacoselt vastu võtma 0:3 (25-27, 21-25, 12-25) kaotuse. Treial panustas kolme geimiga 5 punkti (+4).

Alagrupis on Roeselare ühe võidu ja kolme kaotusega kolmandal positsioonil.

B-alagrupis pidid Märt Tammearu ja Tours tunnistama Trentino Itase 3:0 (27-25, 25-22, 25-18) paremust. Tammearu seekord kaasa ei teinud.

Alagrupis hoiab Tours kahe võidu ja kahe kaotusega kolmandat kohta.

Timo Tammemaa ja Robert Tähe tööandja Berliini Recycling Volleys sai C-grupis kirja 3:0 (25-22, 25-23, 25-22) võidu Ankara Halkbanki vastu. Tammemaa tõi 9 punkti (+3). Täht kaasa ei teinud, sest vigastas hiljuti taas põlve ning pidi käima lõikusel.

Alagrupis hoiab Berliin kahe võidu ja kahe kaotusega kolmandat kohta.

Võidurõõmu sai tunda ka Renet Vanker, kui Maaseiki Greenyard sai E-alagrupi kohtumises 3:1 (25-23, 23-25, 25-23, 25-14) jagu Galati Arcadast. Vanker juhtis oma meeskonna rünnakuid kogu kohtumise vältel ja tõi lisaks ka 1 punkti (+0).

Maaseik on grupis kahe võidu ja kahe kaotusega teine.