Karikafinaal: M.V.Wool Cupil osalevad pea kõik kodused tipud

Eesti rannavolle Grand Prix sari jätkub sel nädalavahetusel, kui Kloogrannas toimub 31. juulist 1. augustini Mati Vetevoolu mälestusturniirina M.V.Wool Cup ehk karikafinaal. 

Karikafinaalis on kohal pea kogu Eesti paremik eesotsas meeste esiduo Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaarega. Neile lisaks konkureerivad esikoha nimel Timo Lõhmus ja Dmitri Korotkov, noored Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius ning mitmed kogenud mängijad. Kohal on ka üks Läti paar – Arnis Relins ja Kristaps Punculise näol.

Naistest on kohal sel aastal sarjas domineerinud Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov, kes võitsid ka eelmise etapi. Kõrgete kohtade nimel tahavad kindlasti kaasa rääkida ka Liisa-Lotta Jürgenson – Laura-Liisa Maiste, äsja EEVZA meistrivõistlustel hõbedale tulnud Karlotta Kattai – Grete Jürgenson, Kadi Kalm – Liina Kais, Maret Kuuse – Merilyn Jõearu. Naistest osaleb samuti üks Läti duo – Liene Šimkuse – Inese Jursone. Kaasa ei tee Eesti esipaar Heleene Hollas – Liisa Soomets, sest nemad osalesid sel nädalal MK-etapil Sloveenias.

Kvalifikatsiooniturniir algab laupäeval kell 10.00, põhiturniir kell 11.00.

Esimeste mängude ajakava:

Naised:

11.00 Maiste / Jürgenson – Hansman / Kadaja

11.00 Peetmaa / Lellsaar – Lepp / Järvalt

11.45 Jõearu / Kuuse – Simkuse / Jursone

11.45 Kais / Kalm – Leiten / Alas

12.30 Pikk / Kure-Pohhomov – Pohlak / Nelis

Mehed:

11.00 Lõhmus / Korotkov – Voit / Laus

11.00 Pomerants / Tamme – Rinaldo / Hääl

11.50 Rebel / Lepp – QT 1

11.50 Kais / Tiisaar – Leismann / Kuller

12.40 Kais / Meius – QT 2

12.40 Talistu / Rantanen – Punculis / Relins

13.30 Nõlvak / Tiisaar – QT 3

13.30 Piik / Rühka – Laes / Arak

Otsustavatest mängudest näeb otsepilti Postimehes.

Vaata tulemusi ja osalejaid.

Igal etapil antakse selgi suvel välja kõige väärtuslikuma mängija ehk MVP auhinnad nii meestele kui naistele. Teras Beach premeerib MVP auhinna võitjaid Teras Beachi väljakute krediidi ja särgi ning pusaga. Credit24 tunnustab parimaid 100 euroga.

Mati Vetevool oli etapi peasponsori, pereettevõtte M.V.Wooli asutaja ja juht, kes lahkus meie seast sel kuul. Vetevool oli lisaks ka Lääne-Harju vallavalitsuse volikogu liige ja aktiivne vallaelanik. 2017. aastal anti Vetevoolule Eesti Aasta Ettevõtja galal elutööpreemia. Varem oli ta pälvinud presidendilt Valgetähe IV klassi teenetemärgi.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: