Kaibald ja Hurt alustavad mänge CEV Cupil, Alliku koduklubi püüab kohta Meistrite liiga põhiturniiril

Soome kõrgliigameeskonnas Sastamala Valepas mängiv nurgaründaja Karli Allik aitas oma tööandja eelmisel nädalal Meistrite liiga kolmandasse ehk viimasesse eelringi, kui kahe mängu kokkuvõttes alistati Stefan Kaibald ja Zadruga Aich/Dob. 

Nüüd ootab ees kaks mängu Portugali klubiga Lissaboni Benfica, kes sai teises ringis jagu Apeldoorni Dünamost. Avakohtumine peetakse neljapäeval, 20. oktoobril kell 18.30 soomlaste kodusaalis. Otsepilti näeb YouTube´i ja Eurovolley.TV vahendusel. 

Kordusmäng toimub 26. oktoobril Portugalis. Paari võitja pääseb novembris algavale Meistrite liiga alagrupiturniirile.

Vaata tulemusi. 

Meistrite liiga eelringidest välja langenud Stefan Kaibald ja Aich/Dob (Austria) jätkavad aga aste madalamal ehk CEV Cupil 32-finaalis. Seal minnakse täna kell 20.00 kodusaalis vastamisi Sloveenia klubi Kamniku Calcitiga. Kordusmäng toimub 26. oktoobril.

Samas sarjas mängib ka Saksamaa kõrgliigameeskonna Herrschingi ridadesse kuuluv Albert Hurt. Herrschingi vastaseks on 1/32-finaalis Šveitsi klubi Lindareni Amriswil. Avamäng peetakse täna kell 21.00 Saksamaal. Korduskohtumine peetakse 26. oktoobril.

Vaata tulemusi. 

8. ja 9. novembril algavates CEV Cupi 1/16-finaalides teeb kaasa veel mitu eestlast. Ardo Kreek ja Arago de Sete (Prantsusmaa) kohtuvad teise Prantsusmaa klubi Narbonne´iga.

Silver Maari ja Libereci Dukla (Tšehhi) vastaseks on Genfi Genois Šveitsist.

Rumeenia kõrgliigas Craiova meeskonnas palliv Robert Viiber saab aga oma võimeid võrrelda Türgi tippklubi Istanbuli Fenerbahcega.

Andrus Raadik ja Savo Volley (Soome) kohtuvad aga Belgradi Crvena Zvezdaga (Serbia).

Henri Treiali ja Renet Vankeri tööandja Maaseiki Greenyard (Belgia) hakkab aga võistlema Meistrite liiga eelringist välja langejaga (Zagrebi Mladost või Pazardzhiku Hebar).

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: