Hollas ja Soomets leppisid Šveitsis kaotusega

Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Soomets jäid Šveitsis Locarnos toimuval Beach Mastersi turniiril laupäeval kohalikule duole Dunja Gerson – Laura Caluori 1:2 (21:14, 18:21, 13:15) alla.

Avageimi võidu järel suutsid võrreldes reedese kohtumisega rõõmsamalt ja sujuvamalt mänginud eestlannad kuni teise geimi otsustavate hetkedeni vastastega ühes rütmis olla, aga seejärel tuli Hollase ja Soometsa mängu mõõn ning teine geim libises käest. “Lagunes vastuvõtt ja me ei lahendanud rünnakuid oma vastuvõtust ära. Äge, et tulime sellest mõõnast kolmandas geimis välja, aga geim jäi seekord natuke lühikeseks,” ütles Soomets.

Kaotusest hoolimata on eestlannadel võimalus Šveitsis kohamängudeni jõuda. Hollase ja Soometsa järgmine mäng leiab aset pühapäeval Eesti aja järgi kell 19 ning kui seal ollakse võidukad, jõutakse turniiril poolfinaali. Eesti esipaari vastane on paari Livia Stolz – Julie Bovet ja Michaela Nussbaumer – Melina Hübscher võitja ning see kohtumine toimub pühapäeval Eesti aja järgi kell 13. Locarnos toimuva turniiri otsepilti näeb YouTube‘ist.