Eesti võistkonnad jäid leedulannadele selgelt alla

Optibet naiste Balti liigas pidid nii Tartu Ülikool/Bigbank kui Barrus/Võru Võrkpalliklubi leppima kindla kaotusega, kui Eesti võistkonnad jäid alla Leedu naiskondadele.

Põhiturniiri esimeses ringis võõrsil Kaunas VDUle 0:3 tulemusega kaotanud Tartu Ülikool/Bigbank ei suutnud geimivõiduni jõuda ka teises omavahelises mängus, leppides koduväljakul 0:3 (10:25, 19:25, 22:25) kaotusega. Ingris Suvi tõi võõrustajate resultatiivseimana 10 ja Laura Liisa Maiste 9 punkti.

Tartlannade positiivne vastuvõtt oli 62% ja rünnakuefektiivsus 28%, leedulannadel vastavalt 53% ja 42%. Võistkonna arvestuses jäid võitjad 41 punktiga ja kaotajad seitsme punktiga plussi. Mängu kordust saab vaadata SIIN.

Sarnane muster kordus ka Võrus, kus põhiturniiri esimeses ringis võõrsil Jonavos Aušrinele 0:3 kaotanud Barrus/Võru Võrkpalliklubi leppis koduväljakul 0:3 (13:25, 18:25, 12:25) kaotusega. Salme Adeele Hollas lahendas üheksa rünnakut ja kogus võõrustajate parimana 11 (+8) punkti. Hanna-Liisa Ilves lisas Võru võistkonnale kuus punkti. Võrulannad jäid Leedu naiskonnale selgelt alla nii rünnakul (27%-45%) kui serviässade arvestuses (1-10).

Pühapäeval kell 13 võõrustab Võru esindus Kaunase naiskonda ja Tartu võistkond Jonavos Aušrinet. Tartus toimuv kohtumine on otseülekandena nähtav SIIN.

Seitsmendana jätkaval Tartu Ülikool/Bigbankil on koos 10  ja üheksandat kohta hoidval Barrus/Võru Võrkpalliklubil 7 punkti. TalTech/Tradehouse paikneb 29 punktiga esikohal, Audentes SG/Noortekoondis on üheksa punktiga kaheksas.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: