Eelmise hooaja finalistid olid meeste esiliigas võidukad

Laupäeval pandi pall mängu meeste esiliigas, kui avapäeval oli kavas viis kohtumist. Eeldatavad favoriidid alustasid hooaega võidukalt.

Tiitlikaitsja Tallinna Ülikool võitis kodusaalis 3:0 (25:12, 25:19, 25:19) tulemusega Põltsamaa Võrkpalliklubi. Kolme geimiga jõudsid võiduni ka Audentese SG/Noortekoondis ja Advokaadibüroo Premium/Rae vald, kes mängisid kodupubliku abiga vastavalt 3:0 (25:18, 25:21, 25:18) üle COOLBET Pärnu ja 3:0 (25:11, 25:13, 25:19) Danpower/Võru Võrkpalliklubi.

Eelmise hooaja finalist BMF/Rakvere Võrkpalliklubi kaotas külla sõitnud EstNor/Kiili vastu esimese geimi, kuid kolmes järgenevas oli parem kodusaalis mänginud Rakvere meeskond, võttes 3:1 (23:25, 25:20, 25:18, 25:18) võidu. Tõeline põnevusetendus rullus lahti Maaülikooli Spordihoones, kus koduvõistkond EMÜ/Structura jäi kolme geimi järel kaotusseisu. Nejandas ja viiendas geimis oli kodupubliku rõõmuks edukam Rait Rikbergi juhendatav EMÜ/Structura, kellele läks kirja 3:2 (21:25, 25:22, 21:25, 25:16, 15:11) võit. Markkus Koddala panustas võitu 18 punkti, Rauno Haidla tõi külalistele 19 punkti.

Pühapäeval mängib Rakvere meeskond TalTechi spordihoones koduvõistkond Selver Tallinn Spordikooliga, Võru esindus Jüri spordihoones EstNor/Kiiliga, Advokaadibüroo Premium/Rae vald Paikuse Spordikeskuses COOLBET Pärnuga, Audentese SG/Noortekoondis Põltsamaa Felixhallis Põltsamaa Võrkpalliklubiga ja Tallinna Ülikool Türi Konesko Spordihoones IMsport/Türiga. Mängude otseülekanded on nähtavad SIIN.