E-Service/Neemeco alustas karikavõistlusi Viljandi VK vastu 3:0 võiduga

Aadu Luukase karikavõistluste ainsas 1/16-finaali paaris kohtuvad kaks esiliigaklubi E-Service/Neemeco ja Viljandi VK. Avakohtumises sai 3:0 (26:,24, 25:16, 25:15) võidu Neemeco meeskond.

Korduskohtumine peetakse 9. oktoobril kell 14.00 Viljandi Kesklinna Koolis.

Asko Esna juhendatava võitjameeskonna resultatiivseimatena tõid nii Richard Orutar kui Jörgen Vanamõisa kumbki 13 punkti (+6 ja +9), 12 punkti (+3) lisas Villu Vahter. Neemeco vastuvõtt oli 62%, rünnakuid lahendati 48-protsendiliselt, blokist saadi 11 punkti (5 sulustamist sai kirja Vanamõisa) ja servil löödi 8 ässa ja eksiti 12 pallingul.

Viljandi VK resultatiivseim oli 7 punktiga (-4) Martin Ruul. Tauno Lipu käe all mängiva Viljandi vastuvõtt oli 54%, rünnak 29%, blokipunkte kogunes 3 ja servipunkte samuti 3 (eksiti 6 servil).

Edasipääseja selgitatakse kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis esmalt loetakse punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.

Neemeco ja Viljandi VK paari võitja läheb veerandfinaalis vastamisi tiitlikaitsja Tallinna Selveriga.