Audentese SG/Noortekoondis avas esiliigas võiduarve

Meeste esiliigas avas eelviimasena võiduarve Audentese SG/Noortekoondis, kes mängis üle Võru Võrkpalliklubi. Esimesele võidule oli lähedal ka Põltsamaa Võrkpalliklubi.

Kui enne tänast oli meeste esiliigas kaks võiduta meeskonda, siis Audentese SG/Noortekoondise 3:1 (22, 23, -22, 21) võidu järel külla sõitnud Võru Võrkpalliklubi üle jätkab võiduta vaid Põltsamaa Võrkpalliklubi. Joosep Põldma ja Jan Stog panustasid võitu 17 punkti, Jarek Jänes tõi Võru esindusele 15 punkti. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Uueks tabeliliidriks tõusnud Tallinna Ülikool võitis kodusaalis 3:0 (21, 22, 23) resultaadiga BIGBANK/SK Duo, teiseks langenud E-Service/Neemeco SK 3:1 (22, -19, 15, 26) AB Premium/Rae valla ja Viljandi Võrkpalliklubi 3:0 (21, 16, 13) IMsport/Järvamaa. Tallinna Ülikooli parimaks tõusis 9 punkti kogunud Arles Raudsepp, Kristjan Unt lõpetas mängu BIGBANK/SK Duo poolel 14 punktiga.

Esimesele võidule oli lähedal ka Põltsamaa Võrkpalliklubi, kes asus kodusaalis peetud mängu BMF/Rakvere Võrkpalliklubi vastu geimidega 2:0 juhtima, kuid pidi lõpuks leppima 2:3 (23, 19, -13, -22, -13) kaotusega.

Pühapäeval kohtub AB Premium/Rae vald kodupubliku ees Viljandi Võrkpalliklubiga, ESTNOR/Kiili BIGBANK/SK Duoga, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi E-Service/Neemeco SK-ga, Audentese SG/Noortekoondis Põltsamaa Võrkpalliklubiga ja Tallinna Ülikool Võru Võrkpalliklubiga. Audentese SG/Noortekoondise ja Põltsamaa Võrkpalliklubi vastasseis on otseülekandena nähtav SIIN.

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: