Audentese SG/NK võttis esimese võidu, Rae Spordikool/VIASTON tõusis kolmandaks

Laupäeval toimus naiste Meistriliigas kaks mängu, milles olid edukad Audentese SG/Noortekoondis ja Rae Spordikool/VIASTON.

Koduseinte toetust nautinud Rae Spordikool/VIASTON jäi esimeses geimis enam kui saja pealtvaataja ees Pärnu Spordikooli vastu 19:21 kaotusseisu, kuid seejärel asuti 23:21 juhtima ja kallutati tasavägine geim 25:23 tulemusega enda kasuks. Teises geimis olid võõrustajad paremad 25:17 ja kolmandas 25:21 tulemusega, võttes seega 3:0 (25:23, 25:17, 25:21) mänguvõidu.

Rae Spordikool/VIASTONi nimekaimad mängijad Silvia Pertensi ja Liis Kiviloo täna väljakul ei käinud, resultatiivseimana kogus Merili Kõrvel 12 punkti. Kaili Laanemets lisas koduvõistkonna edusse 10 ja Maria Säästla 9 punkti. Lisandra Krass kogus külaliste ridades 12 ja Maarja Liisa Polman 10 punkti.

Võitjate positiivne servi vastuvõtt oli 17% ja rünnakuefektiivsus 43%, kaotajatel vastavalt 25% ja 32%. Blokipunkte märgiti võõrustajatele kolm ja külalistele viis. Mängu saab uuesti vaadata siin.

Kahe kaotuse kõrvale teise võidu teeninud Rae Spordikool/VIASTON tõusis seitsme punktiga viiendalt kohalt kolmandaks, neli punkti kogunud Pärnu Spordikool jätkab kuuendal tabelireal.

Kahes esimeses mängus kaotusega leppinud Audentese SG/Noortekoondis savutas esimese võidu, kui kodusaalis mängiti 3:1 (25:15, 23:25, 25:18, 25:17) tulemusega üle Viimsi/Tallinna Ülikool. Kohtumise statistika kättesaadav ei ole, kuid kordus on nähtav siin.

Ühe koha võrra tõusnud Audentese SG/Noortekoondis hoiab kolme punktiga seitsmendat kohta, koha võrra langenud Viimsi/Tallinna Ülikool on samade punktide juures kaheksas.

Pühapäeval kell 12 võtab kodusaalis mängiv Rae Spordikool/VIASTON vastu Viimsi/Tallinna Ülikooli ja Audentese SG/Noortekoondis kell 14 Pärnu Spordikooli. Kell 15 mängivad Võru spordihallis tabeli viimane BARRUS/Võru Võrkpalliklubi ja kolmandat kohta hoidev Viljandi Metall.