Audentese SG/NK ja Põltsamaa VK püüavad meeste esiliigas esimest võitu

Meeste esiliigas toimub nädalavahetusel kokku kümme mängu – nii laupäeval kui pühapäeval viis. Seni on võiduarve avamata kahel meeskonnal, kellest vähemalt üks saavutab oma esimese võidu.  

Laupäeval võtab Tallinna Ülikool kodusaalis vastu BIGBANK/SK Duo, turniiritabeli liider E-Service/Neemeco SK AB Premium/Rae valla, võiduta Audentese SG/Noortekoondis Võru Võrkpalliklubi, Viljandi Võrkpalliklubi IMsport/Järvamaa ja sarnaselt Audentese SG/Noortekoondisele võiduta jätkav Põltsamaa Võrkpaliklubi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi.

Pühapäeval kohtub AB Premium/Rae vald kodupubliku ees Viljandi Võrkpalliklubiga, ESTNOR/Kiili BIGBANK/SK Duoga, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi E-Service/Neemeco SK-ga, Audentese SG/Noortekoondis Põltsamaa Võrkpalliklubiga ja Tallinna Ülikool Võru Võrkpalliklubiga. Seega kui Audentese SG/Noortekoondis ja Põltsamaa Võrkpalliklubi laupäeval võiduni ei jõua, saavutab üks nendest pühapäeval oma esimese võidu.

Nii laupäevane Audentese SG/Noortekoondise ja Võru Võrkpalliklubi kui pühapäevane Audentese SG/Noortekoondise ja Põltsamaa Võrkpalliklubi vastasseis on otseülekandena nähtav SIIN.

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: