Audentese SG/Noortekoondis mängib Optibet naiste Balti liiga avanädalavahetusel Võru ja Tartuga

Laupäeval stardib Optibet naiste Balti liiga uus hooaeg, mille osalevate klubide koguarv on võrreldes eelmise aastaga vähenenud kahe võrra – liigas osaleb 10 võistkonda.

Eesti võistkondadest osalevad tänavu Balti riikide ühisturniiril eelmise hooaja teine Tartu Ülikool/Bigbank, seitsmes Audentese SG/Noortekoondis, üheksas Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja kaheteistkümnes TalTech/Tradehouse. Kevadel Balti liigas poolfinaali jõudnud ja lõpuks neljanda koha saavutanud Tallinna Ülikooli esindus algaval hooajal Balti liigas ei osale. Lisaks viiele Eesti naiskonnale mängivad liigas kaasa kaks Leedu ja neli Läti klubi.

Avanädalavahetusel on kavas kaks vastasseisu, mis mõlemad toimuvad Eestis. Laupäeval kell 15 mängivad Võru Spordikeskuses Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Audentes SG/Noortekoondis, pühapäeval kell 13 võõrustab Tartu Ülikool/Bigbank koduses Tartu Ülikooli Spordihoones Audentes SG/Noortekoondist. Mõlemad nädalavahetusel toimuvad mängud on otseülekandena nähtavad sport.postimees.ee vahendusel. 

Naiste Balti liigas osalevate Eesti võistkondade omavahelised tulemused lähevad ka Eesti meistrivõistluste arvestusse. Võistkondade peatreenerite hooajaeelsed kommentaarid on leitavad SIIN.

Põhiturniiril kohtadele 1.-8. tulnud võistkonnad mängivad seejärel kahe võiduni peetavates veerandfinaalides järgnevalt: 1. ja 8., 2. ja 7., 3. ja 6., 4. ja 5. Finaalturniir toimub nelja naiskonna osalusel 25.-26. veebruaril.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: